Alumnae

Charly Adkinson, Summerville, Class of 2020

Amber Allen, Charleston, Class of 2018

Adriene Atkinson, Greenville, Class of 2019

Celia Ballou, Charleston, Class of 2020

Gretchen Barron, Blythewood, Class of 2020

Wanda Bartschat, Chapin, Boot Camp 2017

Heather Bauer, Columbia, Class of 2019

Andrea Bejarano-Robinson, Honea Path, Boot Camp 2020

Tina Belge, Travelers Rest, Class of 2019

Cindy Boatwright, Mt. Pleasant, Boot Camp 2017

Adair Ford Boroughs, Columbia, Boot Camp 2020

Jessica Bright, North Charleston, Class of 2019

Shakeima Chatman, Charleston, Class of 2020

Demi Clark, Fort Mill, Class of 2020

Jennifer Clyburn Reed, Columbia, Class of 2020

Sarah Dant, Greenville, Class of 2020

Tameika Isaac Devine, Columbia, Boot Camp 2020

Christine deVries, Hilton Head Island, Boot Camp 2020

Nicole Dietrich, Charleston, Class of 2019

Mary Pat Donnellon, Charleston, Class of 2018

Eileen Dougherty, Charleston, Class of 2018

Dorothy Dowe, Greenville, Class of 2018

Mimi Draft, Columbia, Class of 2019

Michelle Drayton, Columbia, Class of 2020

Bajeyah Eaddy, Mauldin, Class of 2020

Jonnieka Farr, Columbia, Class of 2019

Kristen French, North Charleston, Class of 2018

Thomasina Gary, Greenville, Class of 2019

Mary Geren, Anderson, Boot Camp 2020

Angela Geter, Spartanburg, Class of 2018

Jen Gibson, Charleston, Class of 2018

Janice Gist, Wellford, Class of 2020

Timicia Grant, Greenville, Class of 2020

Kristin Graziano, Charleston, Boot Camp 2020

Sheryl Guarniero, Cleveland, Boot Camp 2020

Tina Herbert, Columbia, Class of 2020

Radia Heyward, Charleston, Class of 2018

Lawanda Holliman, Columbia, Boot Camp 2020

Jillian Hollingsworth, Charleston, Class of 2019

Rebecca Hopkins, Charleston, Class of 2018

Catherine Kennedy, Columbia, Class of 2020

Sabrina Johnson, Walterboro, Boot Camp 2020

Elizabeth Jordan, Mt. Pleasant, Class of 2019

Eunice Lehmacher, Clemson, Boot Camp 2020

Kat Martin, Mt. Pleasant, Class of 2020

Philisea Matthews, Batesburg, Boot Camp 2020

Bre Maxwell, Columbia, Boot Camp 2017

Amanda McDougald Scott, Greenville, Class of 2020

Millicent Middleton, Charleston, Boot Camp 2020

Natanya Miller, North Charleston, Class of 2020

Quanisea Moses, Effingham, Class of 2020

Shaterica Neal,  Gray Court, Class of 2018

Kim Nelson, Greer, Class of 2019

LaShonda NeSmith-Jackson, Florence, Class of 2019

Donna Brown Newton, Mt. Pleasant, Class of 2018

Candace Pattman, Columbia, Class of 2020

Ashley Peele, North Charleston, Class of 2019

Helen Pendarvis, Duncan, Class of 2020

I’isha Pinckney, Mt. Pleasant, Class of 2020

Mary Ellen Player, Lake City, Class of 2020

Judith Polson, Anderson, Class of 2020

Mallory Porter, Lexington, Class of 2018

Katie Preston, Isle of Palms, Class of 2018

Hannah Reynolds, Charleston, Class of 2019

Susan Riordan, Greenville, Boot Camp 2020

Joyce Rose Harris, Columbia, Class of 2018

Tiffany Santagati, Taylors, Class of 2018

Youko Simmons, Anderson, Class of 2018

Leslie Skardon, Charleston, Class of 2020

Kendra Snipe, Johns Island, Class of 2018

Alicia Sullivan, Laurens, Boot Camp 2017

Bev Teague, Salem, Boot Camp 2020

Carol Tempel, Charleston, Boot Camp 2017

Allison Terracio, Columbia, Class of 2018

Denise Waldrep, Greenwood, Boot Camp 2020

Samantha Wallace, Greenville, Boot Camp 2017

Courtney Waters, North Charleston, Boot Camp 2020

Tori West, Columbia, Class of 2020

Kathryn Whitaker, Mt. Pleasant, Class of 2018

Kelsey Willey, Charleston, Class of 2018

Annie Williams, Orangeburg, Class of 2020

Dee Bell Williams, Columbia, Class of 2020

Le Tanya Williams, Chester, Boot Camp 2017

Tonya Winbush, Anderson, Class of 2020

Mary Wright, Greenville, Class of 2020

Maryann Wright, Columbia, Class of 2018